Cisco X 2 10 g Lr Sr Mm Oc192sr 10gbase Compatible SFP + ar 1310nm ya 20 km IND transceptor Xfp

Cisco X 2 10 g Lr Sr Mm Oc192sr 10gbase Compatible SFP + ar 1310nm ya 20 km IND transceptor Xfp

Cisco XFP 10 G — MM SR Compatible 10GBASE — SR transceptor XFP (MMF, 850nm, 300m, LC, DOM) detalles ar producto OEM & amp

Function

Transceptor Cisco XFP — 10 G — m — SR Compatible 10GBASE — SR XFP (MMF, 850nm, 300m, LC, DOM)

Detalles ar producto

Genuinos Cisco

XFP — 10 G — M — SR

Thuhuu ar proveedor

Fiberstore

Ar klase ar dets'e

XFP

Velocidad datos máx.

10 3125Gbps

Longitud onda

850nm

Mbi ar Cable máxima

300m dige ar MMF OM3

Interfaz ar

Dúplex LC

Componentes ópticos

850nm VCSEL

Ar klase ar cable

MMF

Apoyo DOM

Nts'edi TX

— 3.5 ~ 5.3dBm

Sensibilidad ar receptor

andlt; — 13dBm

Rango mpat'i yá 'ma

0 da 70° C (32 ma 158° F)

Código armonizado HTS

8517706000

OEM YAMP; Aduanas

Ja ko 'nar variedad fabricantes OEM jar nsa̲di mäs ar 8 ya je̲ya, Sopofiber ar capaz ar proporcionar soluciones personalizadas ne rentables ar mextha hño pa ngatho ya ndu ne especificaciones, da 'ñent'i diseño ar óptica, diseño mecánico, diseño tablero circuito impreso (PCB) ne diseño eléctrico, Software YAMP; Ar diseño ar firmware, montaje mfaxte, etiquetas específicas, etc.. Ko ar aumento ventas ne comentarios favorables ya clientes, Sopofiber xi 'ma̲i ampliando rápidamente jar nga̲tho ne bí xi convirtiendo jar principal ar proveedor ar industria ar comunicación óptica. Nu'bu̲ gí 'bu̲i interesado jar HMUNTS'UJE productos, sienta Jaki mpe̲fi ar entrar ga jar contacto ko.

Embalaje YAMP; Etiquetado

Hei zi ne xi hño protegida transmisor-receptor paquete xi xi etiquetado ne marcada ya defecto bysopofiberas. Soluciones etiqueta wa paquete modificado pa requisitos ntsuni hontho gi 'bu̲hu̲ da 'mui komongu ar petición.

Cisco XFP — 10GLR — OC192SR Compatible LR yá 10GBASE — LW ne OC — 192 yá STM — 64 1 SR XFP transceptor (SMF, 1310nm, km 10, LC, DOM)

Detalles ar producto

Genuinos Cisco

XFP — 10GLR — OC192SR

Thuhuu ar proveedor

Fiberstore

Ar klase ar dets'e

XFP

Velocidad datos máx.

10 3125Gbps

Longitud onda

1310nm

Mbi ar Cable máxima

10km

Interfaz ar

Dúplex LC

Componentes ópticos

1310nm DFB

Ar klase ar cable

SMF

Apoyo DOM

Nts'edi TX

— 6 ~ 0dBm

Sensibilidad ar receptor

andlt; — 14.5dBm

Rango mpat'i yá 'ma

0 da 70° C (32 ma 158° F)

Código armonizado HTS

8517706000


Cisco X 2 — 10 GB-SR Compatible 10GBASE — SR X 2 transceptor (MMF, 850nm, 300 m, SC, DOM)

Detalles ar producto

Genuinos Cisco

X 2 — 10 GB-SR

Thuhuu ar proveedor

Fiberstore

Ar klase ar dets'e

X 2

Velocidad datos máx.

10 3125Gbps

Longitud onda

850nm

Mbi ar Cable máxima

300m dige ar MMF OM3

Interfaz ar

Duplex SC

Componentes ópticos

850nm VCSEL

Ar klase ar cable

MMF

Apoyo DOM

Nts'edi TX

— 7.3 ~-1.2dBm

Sensibilidad ar receptor

andlt; — 11.1dBm

Rango mpat'i yá 'ma

0 da 70° C (32 ma 158° F)

Código armonizado HTS

8517706000



Aprovechando conocimientos ne ya nt'ot'e ho 'bui ndunthe ya mfeni, SOPO ar conocida komongu 'na ya pe̲ts'i fabricantes cisco x 2 10 g lr sr mm oc192sr 10gbase compatible sfp + ar 1310nm ya 20km ind transceptor xfp pa mextha nthehu ne jár precio ya productos ne ya excelente servicio. Ntsuni Jaki mpe̲fi ja ar ta̲i productos baratos fabricados Ntxinä ma fábrica.

Hot Tags: Cisco x 2 xfp 10 g lr sr mm oc192sr 10gbase compatible SFP + 1310nm 20 km ind transceptor fabricantes, fábrica, hechos jar Ntxinä, hño, precio, baratos
Productos relacionados
Glaoigh orainn
SOPO Optical Communication Co, Ltd

'Mui: Zin Tionscal JinDiDa, Langkou Industry Pak, Sráid Dalang, Longhua New District, Shenzhen, an tSín

Teléfono: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

Correo electrónico: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop