Convertidor t'ot'e Gigabit fibra A1000 ne Poe serie convertidor Cable fibra

Convertidor t'ot'e Gigabit fibra A1000 ne Poe serie convertidor Cable fibra

Descripción FM — 2100 series Gigabit Ethernet made converter adopta ar tecnología conmutación pa da conversión ya nt'ot'e comunicación.

Function

Descripción
FM — 2100 serie convertidor t'ot'e Gigabit Ethernet adopta ar tecnología conmutación pa da conversión ya nt'ot'e comunicación. Tso̲ni ko estándares ya IEEE802.3z ne ya IEEE802.3ab ne ya admite yoho xingu ya conexiones red nt'ot'e comunicación: 1000Base — T ne 1000Base — SX yá LX. Bi pa̲ti ya señales eléctricas pares trenzado 1000Base — T ko ya señales ópticas 1000Base — SX, nä'ä da extiende mbi transmisión 'nar red 100 m a través de cables cobre asta km 80 vía fibra cables ópticos. Ar compatible ko transmisión doble fibra multimodo, monomodo fibra dual, sola fibra monomodo.
Características
• Apoyo ma interconversión entre 1000Base — T ne 1000Base — SX
• Soporte full — dúplex ne half — duplex ne ár auto detectado
• Ya conexión cruzada ar automática ar interfaces par trenzado ar apoyo, facilitando jar instalación ne Nthuts'i da ndu̲i ko
• Apoyar ar transmisión ya paquetes VLAN extra largos
• Apoyar ya hontho (QoS) ne xi hño transmisión paquetes VoIP
• Apoyo STP pa formar 'nar red redundante
Aplicaciones
• 1000 Mbps fast Ethernet maa mbi da transmite red óptica

Especificaciones rendimiento

Parámetro

Especificaciones

Modo nthogi

1000Mbps Gigabit Ethernet

Estándar

IEEE802.3ab 1000Base — T, IEEE802.3z 1000Base — SX yá LX Gigabit thernet,
IEEE802.1qVLAN, QoS IEEE802.1p, IEEE802.1d Spanning Tree

Longitud onda

Mulitmode:850 yá 1310nm; Honto — modo: 1310 yá 1550nm (opción)

Mbi

Par trenzado categoría 5: 100 m
Fibra: multi-modo 50/125,62.5/125μm (ar mbi máxima asta (220 m ó 550 m)
Fibra: Honto — modo 8/125,8.7/125,9/125,10/125μm (ar máxima mbi asta 20 km — 80)

Puerto

'Nar puerto RJ45:
Pa ar conexión STP yá UTP ya categoría 5 ar trenzado pares
'Nar puerto óptico:
Fibra multimoda, dual: SC (50, 62.5 yá 125μm)
Ho̲ntho modo, dual ar fibra: SC wa FC (9 yá 125μm)
Sola fibra Honto modo: SC wa FC (9 yá 125μm)

Nt'ot'e conversión

Conversión ya nt'ot'e comunicación

Tabla direcciones MAC

1 Ë

Espacio búfer

512Kbit

Control flujo

Full dúplex: flujo control;
Semidúplex: presión trasera

Retardo ar

Store — and — forward: 9. 6μs; tu̲ki ar hño: 0. 9μs

BER

andlt; 19 — 9

AR PA MADE ENTRE FALLOS

100.000 ya ora

Indicador LED

PWR (alimentación), FX LINK (nt'ot'e ar enlace óptico), LINK1000 TP (twisted par link1000M),
LINK100 TP (par trenzado enlace 100M), Ley TP (reenvío ar paquetes par trenzado)

Fuente alimentación

DC5V 1A (externo), AC220 0.5A yá DC — 48 (interno)

Consumo energía

5W

Tsoxpa funcionamiento

— 10 ~ 55 º C

Humedad funcionamiento

5%~90%

Da zeti ar mpat'i ar

— 40 ~ 70 º C

Da zeti ar humedad

5% ~ 90% hinda condensación

Dimensiones

Fuente alimentación externa: 26mmx 71 x 94 mm
Fuente alimentación ja yá 'muise mbo: 40 mm x 110 m m x 140 m

Nuna ar pedido

Modelo

longitud onda

Fibra

Puerto TX

Modo fibra

TX nda pwede nda (dBm)

Sen RX.
(dBm)

Mbi

FM — 2100 — SR

850nm

SC YÁ ST

RJ — 45

MM, Duplex

-17~-12

≤-20.0

550m

FM — 2100 — L2

1310nm

SC YÁ FC

RJ — 45

SM, Duplex

-3~-8

≤-23.0

20 ar km

FM — 2100 — L4

1310nm

SC YÁ FC

RJ — 45

SM, Duplex

-3~-0

≤-25.0

40km

FM — 2100 — L6

1310nm

SC YÁ FC

RJ — 45

SM, Duplex

andgt; 1

≤-27.0

80 ar km.

FM — 2101 — L2A

T1310 YÁ R1550

SC

RJ — 45

SM, BI — DI

-8~-3

≤-23.0

20 ar km

FM — 2101 — L2B

T1310 YÁ R1550

SC

RJ — 45

SM, BI — DI

-8~-3

≤-23.0

20 ar km

FM — 2101 — L4A

T1310 YÁ R1550

SC

RJ — 45

SM, BI — DI

-3~0

≤-23.0

40km

FM — 2101 — L4B

T1550 YÁ R1310

SC

RJ — 45

SM, BI — DI

-3~0

≤-23.0

40km

FM — 2101 — L6A

T1490 YÁ R1550

SC

RJ — 45

SM, BI — DI

-3~0

≤-23.0

60 ar km.

FM — 2101 — L6A

T1550 YÁ R1490

SC

RJ — 45

SM, BI — DI

-3~0

≤-23.0

60 ar km.

PDF
1000m — made Converter

Aprovechando conocimientos ne ya nt'ot'e ho 'bui ndunthe ya mfeni, SOPO ar conocida komongu 'na ya pe̲ts'i fabricantes convertidor t'ot'e gigabit fibra a1000 ne poe serial convertidor cable fibra pa mextha nthehu ne jár precio ya productos ne ya excelente hontho. Ntsuni Jaki mpe̲fi ja ar ta̲i productos baratos fabricados Ntxinä ma fábrica.

Hot Tags: convertidor t'ot'e Gigabit fibra a1000 ne poe serie fibra cable fabricantes ar convertidor, fábrica, hecho jar Ntxinä, hño, precio, barato
Productos relacionados
Glaoigh orainn
SOPO Optical Communication Co, Ltd

'Mui: Zin Tionscal JinDiDa, Langkou Industry Pak, Sráid Dalang, Longhua New District, Shenzhen, an tSín

Teléfono: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

Correo electrónico: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop