Honto modo A10 — 100 — 1000 m SFP Media Converter ne Ethernet ma fibra óptica convertidor

Honto modo A10 — 100 — 1000 m SFP Media Converter ne Ethernet ma fibra óptica convertidor

Descripción mar hñets'i rendimiento extensores fibra enlace Ethernet proporcionan asta 80KM extensión Ethernet dige ar fibra monomodo

Function

Descripción
Extensores fibra enlace Ethernet mar hñets'i rendimiento proporcionan asta 80KM extensión Ethernet dige ar fibra monomodo. Modelo FS — 3100 ar ideal pa redes campus, conexión ar redes LAN remota ne facilitando conexión thuhú milla óptica ar red área metropolitana (MAN) ne nä'ä ehe'bu̲. Proporciona 'nar njäts'i rentable ya plug — and — play pa xí maa ntsoni ngatho 10Base — T, 100Base — TX, 1000Base — TX, Ethernet extensiones ne beneficio adicional 10 yá 100 yá 1000 M nkohi automática, nä'ä ge ar nt'ets'i perfecta nu'bu̲ planificación futuras actualizaciones ya redes 10Base — T. Convertidores fibra Ethernet ya ultra miniaturas jar tamaño ne pede yá 'bede ko 'nar conector Ethernet RJ45 blindado, conexiones fibra óptica SFP estilo. 'Befi integradas detección automática ar permitan ar operación Ethernet nxo̲ge wa semidúplex ko configuración ni 'na jar requerida.
Características
• Acuerdo IEEE802.1 10Base — T, IEEE802.3u 100Base — TX, 100Base — FX ar IEEE802.3, IEEE802.3z 1000Base — SX yá LX
• MDI yá MDI — X auto nkohi, 10 yá 100M auto-negociación
• Soporta da full yá half dúplex, transferencia transparente punto tso̲kwa punto
• Ko 'nar ranura SFP
• Plug — and — play, hei instalación
• Tsa̲ da insertar ya 2U 19andquot; 14 ranuras pa montaje jar rack (alimentación externa)
Aplicaciones
• 10 yá 100 yá 1000Mbps Gigabit Ethernet maa mbi da transmite red óptica

Especificaciones rendimiento

Parámetro

Especificaciones

Modo nthogi

10 yá 100 yá 1000Mbps

Estándar

IEEE802.1 10Base — T, IEEE802.3u 100Base — TX, 100Base — FX ar IEEE802.3

Longitud onda

Mulitmode:850; Honto — modo: 1310 yá 1550nm

Mbi

Par trenzado categoría 5: 100 m
Fibra: multi-modo 50/125,62.5/125μm (ar máxima mbi ar asta 550m)
Fibra: Honto — modo 8/125,8.7/125,9/125,10/125μm (ar máxima distancia ar asta 20 — 80km)

Puerto

'Nar puerto RJ45:
Pa ar conexión STP yá UTP ya categoría 5 ar trenzado pares
'Nar puerto óptico:
Fibra multimoda, dual: LC (50, 62.5 yá 125μm)
Ho̲ntho modo, dual ar fibra: LC (9 yá 125μm)

Nt'ot'e conversión

Conversión t'ot'e ar SFP

Tabla direcciones MAC

1 Ë

Espacio búfer

256Kbit

Control flujo

Full dúplex: flujo control;
Semidúplex: presión trasera

Retardo ar

Store — and — forward: 9. 6μs; tu̲ki ar hño: 0. 9μs

BER

andlt; 19 — 9

AR PA MADE ENTRE FALLOS

100.000 ya ora

Indicador LED

PWR (alimentación), FX LINK (nt'ot'e ar enlace óptico), LINK1000 TP (twisted pair link1000M), LINK100 TP (par trenzado enlace 100M), Ley TP (reenvío ar paquetes par trenzado)

Fuente alimentación

Entrada externa 5VDC

Consumo energía

4W

Tsoxpa funcionamiento

— 10 ~ 55 º C

Humedad funcionamiento

5%~90%

Da zeti ar mpat'i ar

— 40 ~ 70 º C

Da zeti ar humedad

5% ~ 90% hinda condensación

Dimensiones

26mmx 70 x 95 mm

Nuna ar pedido

Modelo

longitud onda

Fibra

Puerto TX

Modo fibra

TX nda pwede nda (dBm)

Sen RX.
(dBm)

Mbi

FS — 3100 — SR

850nm

LC

RJ — 45

MM, Duplex

-17~-12

≤-20.0

550m

FS — 3100 — L2

1310nm

LC

RJ — 45

SM, Duplex

-3~-8

≤-23.0

20 ar km

FS — 3100 — L4

1310nm

LC

RJ — 45

SM, Duplex

-3~-0

≤-25.0

40km

FS — 3100 — L8

1550nm

LC

RJ — 45

SM, Duplex

= 1

≤-27.0

80 ar km.

FS — 3101 — L2A

T1310 YÁ R1550

LC

RJ — 45

SM, BI — DI

-8~-3

≤-23.0

20 ar km

FS — 3101 — L2B

T1310 YÁ R1550

LC

RJ — 45

SM, BI — DI

-8~-3

≤-23.0

20 ar km

FS — 3101 — L4A

T1310 YÁ R1550

LC

RJ — 45

SM, BI — DI

-3~0

≤-23.0

40km

FS — 3101 — L4B

T1550 YÁ R1310

LC

RJ — 45

SM, BI — DI

-3~0

≤-23.0

40km

FS — 3101 — L6A

T1490 YÁ R1550

LC

RJ — 45

SM, BI — DI

-3~0

≤-23.0

60 ar km.

FS — 3101 — L6B

T1550 YÁ R1490

LC

RJ — 45

SM, BI — DI

-3~0

≤-23.0

60 ar km.

PDF
10 — 100 — 1000 m — SFP — Media Converter

Aprovechando conocimientos ne ya nt'ot'e ho 'bui ndunthe ya mfeni, SOPO ar conocida komongu 'na ya pe̲ts'i fabricantes modo único a10 — 100 — 1000 m sfp made converter ne ethernet fibra óptica convertidores pa mextha nthehu ne jár precio ya productos ne ya excelente hontho. Ntsuni Jaki mpe̲fi ja ar ta̲i productos baratos fabricados Ntxinä ma fábrica.

Hot Tags: único modo a10 — 100 — 1000 m SFP made converter ne ethernet ja ya fabricantes fibra óptica convertidor, factory, 'yo̲t'e Ntxinä, hño, precio, barato
Productos relacionados
Glaoigh orainn
SOPO Optical Communication Co, Ltd

'Mui: Zin Tionscal JinDiDa, Langkou Industry Pak, Sráid Dalang, Longhua New District, Shenzhen, an tSín

Teléfono: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

Correo electrónico: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop